Vinařství Dufek, Svatobořice–Mistřín

Vinařství Dufek

Vinařství Dufek naleznete pouhé 3 km od Kyjova. Firma byla založena v roce 2003, avšak vinařská tradice je v rodině Dufků již více než 100 let. Většina produkce vinařství je určena do vinoték, speciálních prodejen, gastronomie a soukromých archivů. Filozofií rodinného vinařství je motto: „Všechno se podřizuje kvalitě.“

Příroda a moderní technologie

Výroba hroznů je prováděna s ohledem na maximální šetrnost k přírodě. Samotná výroba vín probíhá v rámci integrované produkce a za využití nejmodernějších technologií, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Po dosažení potřebné zralosti Vinařství Gotberg jsou vína nalahvována na moderní plnicí lince pod ochrannou atmosférou dusíku a uložena ke zrání na láhvi.

Vína v sortimentu 30 odrůd pochází z viničních tratí Tabule a Čtvrtky ve Svatobořicích – Mistříně, Kamínky v Kyjově, Pohořelické vinohrady ve Vlasaticích, Dvořanky v Kobylí. Produkce pochází převážně z hroznů z vlastních nových vinic.

AKTUÁLNĚ

LATY - tradiční výrobek Slovácka.
Prodáváme laty vyrobené v našem provozu.

Předváděcí akce

OCHUTNÁVKA VINNÉ ŽELÉ

13. – 19.3.2017
Přijďte ochutnat gurmánskou specialitu z červeného vína vyrobenou podle tradiční domácí receptury.

Předváděcí akce

DEGUSTACE VE SLOVÁCKÉ GALERII VÍN

31.3.2017 (pátek) v 19.00 h

Předváděcí akce

MÁME 9 DRUHŮ SUDOVÝCH VÍN
(klimatizovaný sklad)

Další služby

Stezky dědictví   vína z Moravy a vína z Čech