Vinařství Dufek, Svatobořice–Mistřín

Vinařství Dufek

Vinařství Dufek naleznete pouhé 3 km od Kyjova. Firma byla založena v roce 2003, avšak vinařská tradice je v rodině Dufků již více než 100 let. Většina produkce vinařství je určena do vinoték, speciálních prodejen, gastronomie a soukromých archivů. Filozofií rodinného vinařství je motto: „Všechno se podřizuje kvalitě.“

Příroda a moderní technologie

Výroba hroznů je prováděna s ohledem na maximální šetrnost k přírodě. Samotná výroba vín probíhá v rámci integrované produkce a za využití nejmodernějších technologií, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Po dosažení potřebné zralosti Vinařství Gotberg jsou vína nalahvována na moderní plnicí lince pod ochrannou atmosférou dusíku a uložena ke zrání na láhvi.

Vína v sortimentu 30 odrůd pochází z viničních tratí Tabule a Čtvrtky ve Svatobořicích – Mistříně, Kamínky v Kyjově, Pohořelické vinohrady ve Vlasaticích, Dvořanky v Kobylí. Produkce pochází převážně z hroznů z vlastních nových vinic.

AKTUÁLNĚ

LATY - tradiční výrobek Slovácka.
Prodáváme laty vyrobené v našem provozu.

Předváděcí akce

14.-20.8.2017 Ochutnávka vinného moštu
18.-24.9.2017 Ochutnávka burčáku


28.7.2017 od 19.00 h
Svá vína představí vinařství Jan Cícha, Blatnice pod Sv. Antonínkem
25.8.2017 od 19.00 h
K degustaci budou vína z vinařství Grmolec, Hovorany.
REZERVUJTE SI MÍSTO VČAS.

Předváděcí akce

SUDOVÁ I LAHVOVÁ VÍNA MÁME CHLAZENÁ V KLIMATIZOVANÝCH PROSTORÁCH.

Další služby

Stezky dědictví   vína z Moravy a vína z Čech